Lista aktualności Lista aktualności

"Leśny Dogtrekking"

DRUGA EDYCJA "LEŚNEGO DOGTREKKINGU", ORGANIZOWANEGO NA TERENIE NADLEŚNICTWA SŁAWA ŚLĄSKA, ODBĘDZIE SIĘ 8 WRZEŚNIA 2018- ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI UCZESTNICTWA.

Pamiętne wspomnienia z ubiegłorocznego dogtrekkingu?! 

Tuż po zakończeniu ubiegłorocznej imprezy, Nadleśnictwo Sława Śląska otrzymało pozytywne wiadomości i informacje, że należałoby powtórzyć wydarzenie. Działając „Dla lasu. Dla ludzi” i w tym roku zaplanowano kolejną edycję przedsięwzięcia, które odbędzie się 8 września br. o godz. 15:00 - na polanie rekreacyjnej Świętobór w miejscowości Święte.

W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji, o których organizator będzie informował na bieżąco na swojej stronie internetowej i profilu spolecznościowym.

 

Wspomnienia z I edycji "Leśnego Dogtrekkingu" (Fot. archiwum Nadleśnictwa Sława Śl.)

Na stronie Nadlesnictwa Sława Śl. (link)  znajdują się  niezbędne dokumenty, związane z rejestracją uczestników oraz dodatkowe informacje. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. W przypadku pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Nadleśnictwem Sława Śląska, a tymczasem zapraszamy do rejestracji swojego udziału w imprezie!

Źródło informacji: Daniel Szcucki, Nadleśnictwo Sława Śląska

 

Średnia (0 Głosy)