Lista aktualności Lista aktualności

Polecamy się na Facebook'u !

Już ponad 2200 razy kliknęliśmy "lubię to" na profil samego Nadleśnictwa Bytnica Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze!

Przeciętny użytkownik Facebooka jest bardziej aktywny na fan page'ach, które go bawią i jeśli właściwie się je wykorzysta są doskonałym miejscem do prowadzenia akcji promocyjnych. Tworzenie własnego profilu jest zadaniem wymagającym od założyciela niezłych umiejętności graficznych, dawki poczucia humoru w dobrym tonie a przede wszystkim kreatywności i zaangażowania.

Wszystkie duże serwisy z zabawnymi rysunkami, zdjęciami, tekstami mają swoje odbicie na Facebooku. Również coraz więcej jednostek Lasów Państwowych prowadzi profile (tzw. fan-page) na wspomnianym portalu społecznościowym. W tym roku ich łączna liczba przekroczyła 100!

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze również włącza się w szereg akcji, których zadaniem jest propagowanie wiedzy o lesie w sposób dopasowany do dzisiejszego odbiorcy.

Wszystkie profile mają swój własny charakter i są zróżnicowane podobnie jak specyfika każdego z nadleśnictw. Szczególnie docenionym przez użytkowników FB i liderem wśród swojej kategorii pod względem realnych użytkowników w RDLP w Zielonej Górze jest fan page Nadleśnictwa Bytnica.

Wiele ciekawostek o leśnej przyrodzie, informacji na temat organizowanych gier i konkursów  znajdziemy również na stronie   Nadleśnictwa Lubsko - Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej .

Od niedawna do tego grona dołączyły dwa Nadleśnictwa: Nowa Sól i Świebodzin

Oto skrawek ciekawych i zabawnych informacji jakie znajdziemy na naszych fan page:

 
 

Polecamy i zachęcamy do odwiedzin na FB! :)

tekst: Olga Ciemnoczołowska

Średnia (0 Głosy)