Archiwum aktualności Archiwum aktualności

Duże sportowe imprezy pod skrzydłami Lasów Państwowych

Kierownictwo Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych podjęło decyzję o podpisaniu umowy sponsorskiej z Lubuskim Związkiem Piłki Siatkowej

Lubuski Związek Piłki Siatkowej został wytypowany wiosną br. przez zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej do organizacji dwóch masowych przedsięwzięć sportowych. Kierownictwo LZPS przyjęło tę ofertę jako wyzwanie a jednocześnie wyraz uznania dla regionalnych zdolności organizacyjnych oraz możliwości logistycznych związanych z przeprowadzeniem zawodów na które zaawizowano ok. tysiąc ! uczestników z całego kraju.
Mając na uwadze aspekt promocyjny (również dla regionu), a także doceniając wysiłek organizacyjny kierownictwa lubuskiej siatkówki, kierownictwo naszej dyrekcji podjęło decyzję o podpisaniu umowy sponsorskiej z LZPS.
Pierwsze z tych zawodów odbyły się w maju; były to XVIII Mistrzostwa Polski Old Boy'ów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego. Drugie, już w najbliższy poniedziałek i wtorek (1-2 lipca). Organizatorzy zapraszają do Drzonkowa na XIX Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Kinder+Sport 2013.

Więcej na stronie:
http://www.lzps.pl/

Janusz Zawada
rzecznik RDLP w Zielonej Górze

 

Obrazy naszej aktywności na stronach  www