Archiwum aktualności Archiwum aktualności

Las dobre sąsiedztwo

Zapraszamy na emisję audycji przyrodniczych pt.: „Między nami zwierzętami – Las dobre sąsiedztwo"

Już w najbliższą środę w Radiu Zachód rusza cykl 9 audycji przyrodniczych „Między nami zwierzętami – Las dobre sąsiedztwo". Rozmowy z leśnikami z terenów zielonogórskiej dyrekcji prowadzone będą na żywo  w okresie od 27 kwietnia do 28 grudnia br. w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 20.00.

Poza anteną Radia Zachód audycje będą dostępne również na jego witrynie internetowej www.zachod.pl, oraz z wykorzystaniem hiperłącza na stronie RDLP w Zielonej Górze.   

Audycje Między Nami Zwierzętami są skierowane do osób w różnym wieku, które interesują się przyrodą i zwierzętami. Gośćmi Pani Małgorzaty Nabel-Dybaś są często znani w Zielonej Górze a także w Polsce szkoleniowcy, weterynarze, biolodzy, naukowcy, behawioryści, myśliwi, właściciele hoteli dla zwierząt oraz miłośnicy zwierząt.  

W prezentowanym cyklu audycji będziemy rozmawiali o funkcjonowaniu i prowadzeniu produkcji leśnej na terenie zielonogórskiej dyrekcji. Postaramy się zachęcić Was do aktywnego wypoczynku i uprawiania turystyki leśnej, zaprezentujemy nowoczesne technologie używane w leśnictwie oraz omówimy współczesne zagrożenia dotykające gospodarki leśnej i ochrony przyrody.

Zaczynamy już 27 kwietnia! Pamiętajcie i zarezerwujcie koniecznie 9 środowych wieczorów!