Archiwum aktualności Archiwum aktualności

Turystyczna jesień

Chcesz odpocząć od hałasu i podziwiać piękno lasu wczesną jesienią? KONIECZNIE odwiedź Nadleśnictwo Lipinki i przekonaj się jak bardzo kolorowa może być ta pora roku!

LAS, jak co roku o tej porze, zachwyca niesamowitymi barwami. Przekonaj się, jak przepięknie odbija się słońce w kolorowych jeziorkach terenu pokopalnianego w towarzystwie złocistych, pomarańczowych i czerwonych liści rosnących nieopodal drzew.

Co warto zobaczyć o tej porze na leśnych ostępach, jakie atrakcje kryją ścieżki w Nadleśnictwie Lipinki oraz jak przygotować się do drogi? Tego dowiesz się z najbliższej edycji „Między Nami Zwierzętami" w cyklu Las Dobre Sąsiedztwo. Audycja rozpoczyna się w najbliższą środę w Radiu Zachód, na 103 i 106 FM o godzinie 21.15 i skierowana jest dla wszystkich poszukiwaczy piękna w lubuskich lasach.

Odsłuchaj audycji TUTAJ

Damian Sandak, Spec. SL ds. ochrony lasu, przeniesie nas tego wieczoru do krainy Nadleśnictwa Lipinki i opowie o miejscach, które naprawdę warto odwiedzić. Rozmowa z leśnikiem z pewnością zaciekawi i sprawi, że słuchając, zechcesz zaplanować czas na łonie natury i na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tego krajobrazu.

Geościeżka „Dawna kopalnia Babina" z Nadleśnictwa Lipinki jest jednym z nowych „7 cudów Polski"  w plebiscycie zorganizowanym przez magazyn "National Geographic Traveler".