Asset Publisher Asset Publisher

"Z nurtem przez Naturę"- zapraszamy na Leśny Dzień Dziecka w Cybince

Leśny Dzień Dziecka to okazja, żeby w formie plenerowej zabawy wzbudzić fascynację do poznawania przygody. Zapraszamy na niezapomnianą przygodę, organizowaną przez Nadleśnictwo Cybinka.

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych, na niezwykłe wydarzenie organizowane przez Nadleśnictwo Cybinka - Leśny Dzień Dziecka, będący częścią projektu pn. „Z Nurtem przez Naturę”. To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas wśród przyrody i zdobyć fascynującą wiedzę o lesie.

Już 1 czerwca br., w Leśnej Osadzie przy wieży widokowej w Cybince (lokalizacja: 52.200340, 14.810273) od godziny 14.00 do godz. 16.30, leśnicy zaplanowali gry i zabawy o tematyce przyrodniczej. Korzystając z Indeksu Przyjaciela Przyrody będzie można skorzystać z wielu leśnych atrakcji!

Grafika: Natalia Marciniak/ Nadleśnictwo Cybinka

Czego można się spodziewać? Gwarantowana jest duża dawka dobrej zabawy, które pozwalają czerpać radość z natury. Będzie można skorzystać między innymi z uwielbianego przez wszystkich leśnego koła fortuny. Na zakończenie organizatorzy przygotowali także leśne gawędy przy świetle ogniska.

Odkrywanie otaczającego nas świata to fascynująca zabawa!
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zostaną wręczone nagrody i dyplomy dla laureatów oraz uczestników konkursu przyrodniczego, który odbył się wcześniej jako jedno z działań projektu „Z nurtem przez Naturę”.  Jest to niezwykłe wyróżnienie dla osób, które wykazały się wiedzą i pasją do ochrony środowiska naturalnego.

A to jeszcze nie wszystko! Z okazji jubileuszu 20-lecia zorganizowanej działalności edukacyjnej Lasów Państwowych leśnicy z Nadleśnictwa Cybinka zaplanowali rodzinne, konkursowe wyzwanie. Podczas tej zabawy zbierane będą propozycje na nazwę wieży widokowej, przy której odbędzie się wydarzenie. To wspaniała okazja, aby upamiętnić jubileusz i wnieść wkład w historię nadleśnictwa. Na pewno kreatywnych pomysłów nie zabraknie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczegóły na temat przedsięwzięcia i relację ze spotkania można śledzić na profilu Facebook Nadleśnictwa Cybinka (link). Zapraszmy!

Durchschnitt (0 Stimmen)