Asset Publisher Asset Publisher

Polecamy się na Facebook'u

Przekroczyliśmy 10 000 lajków na profilach Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze!

Przeciętny użytkownik Facebooka jest bardziej aktywny na fan page'ach, które go bawią i jeśli właściwie się je wykorzysta są doskonałym miejscem do prowadzenia akcji promocyjnych. Tworzenie własnego profilu jest zadaniem wymagającym od założyciela niezłych umiejętności graficznych, dawki poczucia humoru w dobrym tonie a przede wszystkim kreatywności i zaangażowania.

Wszystkie duże serwisy z zabawnymi rysunkami, zdjęciami, tekstami mają swoje odbicie na Facebooku. Również coraz więcej jednostek Lasów Państwowych prowadzi profile (tzw. fan-page) na wspomnianym portalu społecznościowym. 

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze również włącza się w szereg akcji, których zadaniem jest propagowanie wiedzy o lesie w sposób dopasowany do dzisiejszego odbiorcy. 

Wszystkie profile mają swój własny charakter i są zróżnicowane podobnie jak specyfika każdego z nadleśnictw. Dotychczas 9 z 20 zielonogórskich nadleśnictw założyło i prowadzi swój profil na FB. Są to:  Nadleśnictwo BytnicaNowa SólŚwiebodzin i Cybinka. Ostatnio do tego grona dołączyło Nadleśnictwo Sława Śląska i Nadleśnictwo Brzózka oraz Nadleśnictwo Torzym , Wolsztyn i Krzystkowice . Szczególnie docenionym przez użytkowników FB jest fan page Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. Od 19 września 2019 r. RDLP w Zielonej Górze działa również na swoim fanpage. 

Zielonogórscy leśnicy czekają na polubienia!

Oto wizytówki naszych niektórych fan page:

 


 

Polecamy i zachęcamy do odwiedzin na FB! :)