Asset Publisher Asset Publisher

XXVI Mistrzostwa Polski Leśników w Brydżu Sportowym zakończone

W dniach 16-18 X 2013, w ośrodku wypoczynkowym OW Leśnik w Łagowie odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Leśników w Brydżu Sportowym.

 

Organizatorem zawodów była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze.  Honorowy patronat nad zawodami objął Dyrektor Generalny Lasów Państwowych w Warszawie pan Adam Wasiak. Impreza miała charakter sportowo-integracyjny z akcentem turystyczno-leśnym. W mistrzostwach wzięło udział 48 leśników z całej Polski. Zawody miały charakter kongresu brydżowego, składającego się z czterech konkurencji, w których zdobywało się punkty do klasyfikacji końcowej.

WYNIKI ZAWODÓW

Dodać należy, że mistrzostwa, oprócz dobrego dla RDLP w Zielonej Górze wyniku sportowego, zakończyły się pełnym sukcesem organizacyjnym, co podkreślali sami uczestnicy imprezy, a oficjalne wyrazy uznania i podziękowania złożył pan Jacek Kokociński - Zastępca Dyrektora RDLP w Poznaniu. Sukcesu tego nie byłoby z pewnością, gdyby nie wielkie zaangażowanie pracowników Nadleśnictwa Świebodzin, a w szczególności ośrodka OW Leśnik, którym niniejszym składamy wielkie podziękowania.

 

Wyniki