Asset Publisher Asset Publisher

UWAGA ZMIANA TERMINU EKOCHOINKI

UWAGA! Z POWODU NIEKORZYSTNYCH PROGNOZ POGODY EKOCHOINKA ODWOŁANA. O NOWYM TERMINIE POINFORMUJEMY!

Zapraszamy na wyjątkowy piknik edukacyjny, organizowany w ramach Eko Choinka 2024. Atrakcje, edukacja i świetna zabawa!  Oto program wydarzenia:

Data: .... lutego 2024 r. Godziny: 10:00-13:00 Miejsce: Zielonogórska starówka

10:00 - Otwarcie z Rademenezem - rekordzistą Guinessa we freestyle'u! Edukacyjne strefy tematyczne Leśny świat wokół nas Ochrona środowiska i rady na odpady Drewno - Super Surowiec Aktywne inspiracje Recykling choinek Pożegnanie "choinki z lasu" z zielonogórskimi maskotkami. Praktyczne warsztaty Dowiedz się, jak powstaje pelet Jak chronić przyrodę w Europie Efektywna walka ze śmieciami w ramach (r)ewolucji ekologicznej.

Kreatywne aktywności Zostań dendrologiem Stwórz własne prace podczas leśnych harców. Ucz się przez zabawę! Pokazy zrębkowania Zobacz, jak zrecyklingowane choinki stają się naturalnym nawozem. Słodki akcent na dzień przed tłustym czwartkiem: "Tłusstośrodowe" niespodzianki od Radio Plus i zielonogórskiego Punkt Europe Direct! 

Specjalny pokaz "Wielkich Szych" Z okazji 100-lecia Lasów Państwowych, liderzy edukacji leśnej z Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich przeprowadzą fascynujący pokaz!

Zapraszamy Was do wspólnej nauki przez zabawę.

Average (0 Votes)