Lista aktualności Lista aktualności

Konsultacje społeczne

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących plantacji nasiennych i poletek łowieckich.

Tematem konsultacji jest wyłączenie powierzchni plantacji nasiennych pochodzenia generatywnego i wegetatywnego oraz poletek łowieckich (upraw rolnych) zlokalizowanych na gruntach leśnych (Ls) spod procesu certyfikacji FSC, prowadzonej w obszarze RDLP w Zielonej Górze.

Przebieg konsultacji społecznych

Osoby zainteresowane tematem konsultacjami,  proszone są o zgłaszanie uwag w terminie do 13.12.2021 r. pocztą tradycyjną, z dopiskiem „konsultacje FSC” na adres: Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze (ul. Kazimierza Wielkiego 24a, 65-950 Zielona Góra) lub elektronicznie, w formie wiadomości e-mail, na adres: rdlp@zielonagora.lasy.gov.pl, wpisując w temacie wiadomości: „konsultacje FSC”.

W sprawie konsultacji istnieje także możliwość kontaktu telefonicznego pod nr tel. +48 68 325 44 51 (wew. 331). Więcej informacji o certyfikacji FSC znajduje się na stronie www.fsc.pl.

Szczegóły dotyczące planowanych konsultacji zostały zamieszczone w materiałach do pobrania:

  1. Ogłoszenie RDLP w Zielonej Górze dotyczące konsultacji społecznych ws. plantacji (do pobrania).

  2. Wykaz poletek łowieckich (do pobrania).

  3. Wykaz plantacji nasiennych (do pobrania).

Średnia (0 Głosy)