Lista aktualności Lista aktualności

Ruszyły zapisy na Leśny Dogtrekking!

Wrzesień, piękna pogoda i niesamowite spotkanie w sławskich lasach.

Dobra wiadomość!

Ruszyły zapisy na wyjątkowe wydarzenie. Na polanie rekreacyjnej "Świętobór", w miejscowości Święte (niedaleko Konotopu), już 7 września br. odbędzie się leśny dogtrekking. Impreza ta, jest organizowana po raz trzeci przez Nadleśnictwo Sława Śląska.

Dla kogo?

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich sympatyków przyrody, spacerowiczów i biegaczy, którzy chcieliby ciekawie spędzić czas i lubią leśne spacery w towarzystwie swoich czworonożnych przyjaciół.


(źródło: archiwum Nadleśnictwa Sława Śląska)

Coś więcej na temat imprezy?

Nie liczy się sprint, tylko mile spędzony dzień. Owszem, będzie to rywalizacja, ale w takim gronie to tylko świetna zabawa. W pierwszej kolejności, należy zgłosić swoje uczestnictwo, następnie przygotować swojego pupila i przyjechać do miejscowości Święte. Od godziny 8-rano, na pięknej leśnej polanie, będzie można zarejestrować aktywny udział w wydarzeniu. A później, to już sama przyjemność! Bieg lub spacer wybraną trasą,  pięcio- lub piętnastokilometrową w otoczeniu urokliwej przyrody. Na trasie, na wszystkich uczestników, będą czekały tzw. punkty kontrolne - czyli zadaniowe niespodzianki. Po zakończeniu leśnego dogtrekkingu, na uczestników imprezy będzie czekało wiele atrakcji. Zakończenie wydarzenia zostało zaplanowane o godzinie 17:00. Osoby zainteresowane uczestnictwem, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, dostępnym na stronie organizatora (link). Tu znajdują się wszelkie informacje dotyczące dogtrekkingu, a także niezbędny formularz zgłoszeniowy. Warto obejrzeć film zapowiadajacy imprezę - byc może stanie się zachętą.

Czy udział w imprezie jest bezpłatny?

Tak! Leśny dogtrekking zostanie zrealizowany przez Nadleśnictwo Sława Śląska oraz dzięki uzyskanemu z Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych dofinansowaniu. Zachęcamy do udziału- spotkajmy się w sobotę 7 września w miejscowości Święte.

Zachęcając do udziału w leśnym dogtrekkingu, zapraszamy do obejrzenia naszej filmowej zapowiedzi.  

 

 

 

 

Średnia (0 Głosy)