Lista aktualności Lista aktualności

Witaj w naturze!

Obraz na żywo prosto z Łąk Dobrosułowskich? To możliwe dzięki pilotażowej transmisji "Cervus - witaj w Naturze"! Zapraszamy!

Bogactwo przyrodnicze Łąk Dobrosułowskich podziwiane jest nie od dzisiaj. Te wyjątkowe tereny, znajdujące się w obszarze zarządzanym przez Nadleśnictwa Bytnica, jak napisał w jednym z artykułów dr inż. Piotr Niemiec - miejscowy nadleśniczy „od lat rozbudzają wyobraźnię niejednego przyrodnika”. Właśnie w tym miejscu, od kilku dni, za pomocą kamery przyrodniczej prowadzona jest transmisja na żywo.


Naturę można podglądać całodobowo. Dodatkowo, w godzinach 18:30-21:00, obiektywem urządzenia steruje operator, dzięki któremu z bliska można przyjrzeć się rzeczywistemu mechanizmowi przyrody, również nocą.

Aby dowiedzieć się więcej o samym projekcie „Cervus – witaj w Naturze!”, który jest realizowany przez Nadleśnictwo Bytnica przy wsparciu środków unijnych Funduszy Europejskich, warto śledzić stronę internetową nadleśnictwa (link), a także obserwować profil Facebook (link) – bo na tej platformie leśnicy publikują najbardziej spektakularne ujęcia z obserwacji z Łąk Dobrosułowskich.

Zapraszamy do podglądania prawdziwej natury!

Średnia (0 Głosy)