Lista aktualności Lista aktualności

Zapraszamy do udziału w Spisowym Biegu Powszechnym Liczy Się Każdy

W sobotę 14 sierpnia br., na terenie malowniczych lasów Nadleśnictwa Sulechów, odbędzie się regionalne wydarzenie sportowo-rekreacyjne, podczas którego uczestnicy będą mogli ciekawie spędzić czas na świeżym powietrzu oraz dokonać spisu powszechnego, który obowiązuje każdego Polaka.

W ramach działań upowszechniających Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, Urząd Statystyczny w Zielonej Górze organizuje „Spisowy Bieg Po Zdrowie Liczy Się Każdy” - wydarzenie, którego patronat honorowy objęli Dyrektor RDLP w Zielonej Górze i Wojewoda Lubuski. To sportowo-rekreacyjne przedsięwzięcie, organizowane wspólnie z Gminą Trzebiechów, odbędzie się w sobotę 14 sierpnia br. w Trzebiechowie.

W Leśnej Osadzie na gości czeka moc atrakcji. Program wydarzenia jest bardzo ciekawy. Imprezie będzie towarzyszył Piknik rekreacyjno-sportowy z Lubuskim Piknikiem Zdrowia, który potrwa do północy. Oferta Lasów Państwowych jest także bogata. W Leśnej Osadzie Nadleśnictwa Sulechów leśnicy, w formie grywalizacji, zaplanowali m.in. warsztaty rozpoznawania drzew, zagadki związane z regionem, leśne atrakcje "na sportowo" i zabawy plastyczne.

Wakacyjna sobota - połącz przyjemne z pożytecznym. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy biegu otrzymają od organizatora atrakcyjny pakiet startowy i posiłek regeneracyjny. Ponadto każdy, pod okiem pracowników z Głównego Urzędu, będzie mógł dokonać spisu powszechnego, w specjalnie przygotowanych punktach samopisu.

Osoby zainteresowane udziałem w biegu mogą zgłosić swoje uczestnictwo w dniu imprezy, w biurze zawodów od godz. 11:30. Bieg rozpocznie się o godzinie 14:00 i będzie obejmował dystans 10 kilometrów, na terenie lasów zarządzanych przez Nadleśnictwo Sulechów, które jest partnerem tego regionalnego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Spisowym Biegu Po Zdrowie Liczy Się Każdy, a także zachęcamy do skorzystania z okazji i odwiedzenia punktów samospisu i Leśnej Osady Nadleśnictwa Sulechów.

Średnia (0 Głosy)