Archiwum aktualności Archiwum aktualności

Krajowa Narada Kadrowo – Organizacyjna w Łagowie Lubuskim

W dniach od 17 do 19 maja br. w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśnik” w Łagowie Lubuskim (RDLP w Zielonej Górze) odbyła się Krajowa Narada Kadrowo – Organizacyjna, w której uczestniczyli naczelnicy wydziałów właściwych ds. kadr i organizacji ze wszystkich regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych oraz kierownicy działów zakładów o zasięgu krajowym.

W dniach od 17 do 19 maja br. w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśnik" w Łagowie Lubuskim (RDLP w Zielonej Górze) odbyła się Krajowa Narada Kadrowo – Organizacyjna, w której uczestniczyli naczelnicy wydziałów właściwych ds. kadr i organizacji ze wszystkich regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych oraz kierownicy działów zakładów o zasięgu krajowym.

Naradę prowadziła Naczelnik Wydziału Kadr i Doskonalenia Zawodowego DGLP – p. Agnieszka Grzegorczyk przy udziale Naczelnika Wydziału Organizacji i Badań Naukowych DGLP p. Jerzego Kaprala.

Tematem narady były bieżące problemy z zakresu stosowania przepisów prawa pracy oraz rozwiązań organizacyjnych w PGL LP, a także zamierzenia z tych zakresów na najbliższą przyszłość.

W trakcie narady „kadrowcy" oficjalnie pożegnali panią Barbarę Zaborską – naczelnik Wydziału Organizacji i Kadr RDLP w Lublinie, która po 26 latach szefowania lubelskim kadrom wkrótce odejdzie na emeryturę.

Fot. 1 – Uczestnicy w trakcie narady

Fot 2. – Uczestnicy „w całej okazałości"

 

Fot 3. – Świebodzin staje się żelaznym punktem wizyt na Ziemi Lubuskiej.

Fot. 4 – Dziękujemy Pani Basiu i życzymy spełnienia zamierzeń, na które dotąd brakowało czasu.

Relacja : Z.Dymek

Foto: uczestnicy narady