Archiwum aktualności Archiwum aktualności

Przeszli na zasłużoną emeryturę !

W dniu 23 lutego 2012roku w Ośrodku „Leśnik” w Łagowie odbyło się pożegnanie Czesława Tuderka - Naczelnika Wydziału Marketingu RDLP w Zielonej Górze, Tadeusza Mielcarka - Nadleśniczego Nadleśnictwa Sulechów i Józefa Prałata - Nadleśniczego Nadleśnictwa Nowa Sól, którzy przeszli za zasłużoną emeryturę. Buława "Dziekana Korpusu Nadleśniczych" przeszła w ręce Bogdana Olejniczaka – Nadleśniczego Nadleśnictwa Lubsko. Świeżo upieczonym Emerytom życzymy wielu spokojnych lat ,w zdrowiu i szczęściu!

W dniu 23 lutego 2012roku w Ośrodku „Leśnik" w Łagowie odbyło się pożegnanie naszych Kolegów Czesława Tuderka, Tadeusza Mielcarka i Józefa Prałata, którzy przeszli za zasłużoną emeryturę. W uroczystym pożegnaniu wzięli udział Dyrektor RDLP w Zielonej Górze Leszek Banach jego zastępcy i naczelnicy wydziałów RDLP oraz wszyscy koledzy nadleśniczowie i dyrektor OTL.

Buława "Dziekana Korpusu Nadleśniczych" przeszła w ręce Bogdana Olejniczaka – Nadleśniczego Nadleśnictwa Lubsko.

 
Pan Czesław Tuderek, przepracował w Lasach Państwowych 41 lat z tego ponad 30 na terenie OZLP i RDLP w Zielonej Górze. Ostatnio zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Marketingu.
 
 
Pan Tadeusz Mielcarek 46. letnią karierę zawodową związał z Nadleśnictwem Sulechów początkowo jako stażysta, podleśniczy, leśniczy, adiunkt techniczny, potem nadleśniczy terenowy i zastępca nadleśniczego.Przez ostatnie 23 lata piastował  stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Sulechów.
 
Pan Józef Prałat 41 lat przepracował w Lasach Państwowych. Stażysta, adiunkt techniczny, referent techniczno- leśny,  nadleśniczy terenowy, zastępca nadleśniczego i od 1984 roku – przez kolejne 27 lat nadleśniczy Nadleśnictwa Nowa Sól.
 
 
Świeżo upieczonym Emerytom życzymy wielu spokojnych lat ,w zdrowiu i szczęściu!
 

 

fot. Zbigniew Dymek