Lista aktualności Lista aktualności

Zapraszamy na "Leśne Granie na Polanie"

Nowosolscy leśnicy, w sobotę 28 maja br., wspólnie z partnerami wydarzenia zapraszają na leśny koncert pn. ,,Leśne Granie na Polanie", który wybrzmi w samym sercu Puszczy Tarnowskiej.

To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane dla miłośników dobrej muzyki w niezwykłej scenerii. Koncert odbędzie się w sercu Puszczy Tarnowskiej - wybór tego miejsca (link) nie jest przypadkowy. Teren koncertu, który wykonają artyści z kwartetu smyczkowego "Stretto" i Zespołu Trębaczy Myśliwskich "Venator" to urokliwa polana przy zbiorniku wodnym, otoczonym z każdej strony lasem.

 

Leśnicy wspólnie z partnerami wydarzenia przygotowali moc atrakcji na łonie natury.

 • LEŚNA OSADA
  Edukacja terenowa przygotowana przez leśników naszego regionu, w której udział będą mogli wziąć zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.
 • WCIEL SIĘ W LEŚNE ZWIERZĘ!
  Lisek, motylek, a może wilk? Możemy namalować na twarzy niejednego mieszkańca lasu!
 • ZRELAKSUJ SIĘ!
  ,,Leśna strefa relaksu" - czyli relaks w leśnym wydaniu. Usiądź wygodnie, wsłuchaj się w muzykę i dźwięki lasu.
 • CZAS NA MIODOBRANIE!
  Szklany ul i możliwość obserwacji wszystkich stadiów rozwoju pszczół. Degustacja świeżo wywirowanego miodu.
 • DLA KAŻDEGO COŚ PYSZNEGO!
  Degustacja produktów ,,Dobre z Lasu" - pożywienia pochodzącego prosto z natury, którego źródłem był i jest las.

 

 

Zmotoryzowani uczestnicy będą mogli zaparkować na parkingu przy Szkółce Leśnej w Przyborowie. Od godz. 10.00 nowosolscy leśnicy zapewniają także cykliczny, zorganizowany transport na miejsce wydarzenia. Szczegóły na temat imprezy oraz kwestii logistycznych znajdują się na profilu społecznościowym Nadleśnictwa Nowa Sól (link), a także internetowej zapowiedzi wydarzenia (link). Wszystkich przyjezdnych, zwłaszcza spacerowiczów i rowerzystów, zachęcamy do skorzystania z mapy, prowadzącej bezpośrednio na miejsce leśnego koncertowania (link).

 

 

Średnia (0 Głosy)