Asset Publisher Asset Publisher

Zapraszamy na reportaż z lasu

Już dzisiaj ruszamy z nowym wydaniem audycji radiowych z cyklu „Las dobre sąsiedztwo”. Na antenie Polskiego Radia Zachód, będą reportaże z lasu.

Jesienne wydanie odbędzie się 30 października br. po godz. 20:00 - zapraszamy wszystkich, do wysłuchania leśnego reportażu na antenie Radia Zachód (103 FM, 106 FM).

Gośćmi prowadzącej program „Między Nami Zwierzętami” będą zielonogórscy leśnicy, którzy poruszą niezwykle ważne dla nas zagadnienia przyrodnicze. Autorska zapowiedź programu, realizowanego przez panią Małgorzatę Nabel-Dybaś nie tylko zaciekawia, ale i pobudza do refleksji…

Jak sama autorka leśnego cyklu wspomina: "Przewodnikami i bohaterami reportaży są jej miłośnicy, fotografowie, ornitolodzy, zapaleni grzybiarze, myśliwi, literaturoznawcy i pasjonaci. Jednym słowem – leśnicy, którzy odpowiadając często na niewygodne pytania, tłumaczą ten prosty porządek, jakim jest natura.”

Cała zapowiedź jest dostępna na profilu Facebook Radia Zachód (link) i na regionalnym Facebooku RDLP (link). Zapraszamy do odsłuchania dzisiejszej audycji, a dla tych którzy nie będą mieli możliwości przygotowaliśmy niespodziankę. Co miesiąc, w każdą najbliższą niedzielę następującą po środowej emisji, na antenie Radia Zielona Góra po godz. 9:00 odbędzie się retransmisja programu.

Obserwacje przyrodnicze na terenie Nadleśnictwa Bytnica w ramach projektu "Cervus- witaj w Naturze!
(fot. Małgorzata Nabel-Dybaś)

Edukacja przez zabawę!

Tradycyjnie, po godz. 21:15 będzie można wziąć udział w zabawie przyrodniczej. Będzie to również doskonała okazja, aby na antenie radiowej podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Czy audycja będzie dostępna online?

Tak! Audycja będzie dostepna w środę 30 października br. po godz. 20:00 - online w Radio Zachód (103 FM lub 106 FB). Pamiętajmy także, że retransmisja odbędzie się na antenie Radia Zielona Góra po godz. 9:00 w nadchodzącą niedzielę 3 listopada 2019 r.

 

#zapraszamy #reportazezlasu #cyklaudycji #LasDobreSąsiedztwo
#zielonogorscyleśnicy #RDLPwZielonejGórze #RadioZachód #RadioZielonaGóra

Durchschnitt (0 Stimmen)